ליטוש מתכות - מניעת חלודה ושמירה על ברק לאורך זמן | לימת | 23.11.08

ליטוש מתכות הוא תהליך להחלקת מגוון סוגים של מתכות וסגסוגות. ליטוש מתכות מנקה, מבריק ומשחזר פרטי מתכת מצופים העשויים מזהב, מכסף, מפלדת אל-חלד, מאלומיניום, מניקל, מכרום וממתכות נוספות. מתכות רבות עוברות עם השנים תהליך חימצון שיוצר כתמים על פני השטח. החלודה שנצברת על גבי פני השטח של מתכות היא סיבה נוספת לכך שחובה לטפל בהן על מנת לשמור על עמידותן לאורך שנים. על מנת למנוע תהליכים אלו, וכדי להגיע לרמת הגימור והברק של פני השטח לאורך זמן, חובה לעשות שימוש בכלים והטכנולוגיה המתקדמים ביותר.

ליטוש מתכות הוא תהליך מורכב המצריך מומחיות וניסיון רבים. הניסיון של החברה המבצעת הוא קריטי הן בהבטחת התוצאה הטובה ביותר במהלך הליטוש והן בהימנעות מסכנות התהליך, כגון חשיפה לחומרים כימיים ולרעשים. תהליך ליטוש מתכות כולל שימוש בחומרים ממיסים ובחומצות, מה שמגביר את הצורך בעבודה מקצועית ומיומנת, שתחליק, תנקה, תבריק ותלטש מתכות מבלי להיחשף לסכנה. בנוסף, חלק לא מבוטל מהפריטים שעוברים ליטוש מתכות כוללים גם חלקים מסתובבים או נעים שקשה לטפל בהם. כמו כן, הכימיקלים שבהם נעשה שימוש הם דליקים והשימוש בהם מסוכן בהיעדר ניסיון בתחום.

לימת מתמחה בליטוש מתכות מזה ארבעה עשורים. החברה מלטשת מתכות באזורים מאווררים היטב, הרחק מאזורי עישון ומקורות אש, ומבצעת באמצעות כוח אדם מיומן, המנוסה ביותר בתחומו, ליטוש מתכות למגוון רחב של מוצרים, החל מענף הרכב והעיצוב התעשייתי וכלה בענפי הארכיטקטורה והעיצוב, תעשיית המטבחים ועוד - תוך התאמה מיוחדת לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו המלאה.
אלקטרופוליש
פסיבציות תקניות, הסרת תחמוצות,
נקיונות מיוחדים, עיבוד כימי למתכות אנודייז לטיטניום, ליטוש אלקטרוכימי לפלדת אל-חלד, אלומיניום, נתכי נחושת וטיטניום. 
 
 לימת ליטוש מתכות בע”מ
 
קיבוץ גבעת חיים מאוחד  טלפון: 6167730 - 04  פקס: 6301304 - 04    דוא"ל: meir@limat.co.il