אלקטרופוליש: הליטוש הטוב ביותר לחלקי נירוסטה קטנים | לימת | 21.09.08

אופן הייצור של פרטי נירוסטה קטנים, כגון ברגים מסמרים, מתקדם במהירות - אולם יש דברים שלא משתנים בקלות. למרות שהלקוחות ממשיכים לחפש אחר הגימור המושלם והתמורה הטובה ביותר לכספם, חברות שמייצרות ברגים ופרטי ניורוסטה קטנים טרם הפנימו את היתרונות העצומים של אלקטרופוליש על פני שיטות ליטוש אחרות, יתרונות שיעניקו להם עמדת יתרון בקרב על כיס הלקוח.

אלקטרופוליש ממיס את פני השטח של מתכות בעדינות ואין צורך בסוף התהליך להסיר או לגרד ציפוי כלשהו מפני השטח של הפריטים. זהו יתרון משמעותי ביותר כאשר מלטשים פריטים קטנים, אשר יכולים להיפגע במהלך הסרת הציפוי. ברגים או כל פרטי מתכת קטנים אחרים שעברו אלקטרופוליש יהיו מבריקים יותר, חלקים יותר, עמידים יותר בפני קורוזיה ועמידים יותר בפני שריטות או שפשופים. פרטי נירוסטה קטנים - כגון ברגים - שיעבור אלקטרופוליש ייהנו מכל היתרונות הללו, ושביעות רצון הלקוח תהיה העדות הטובה ביותר לכך.

אלקטרופוליש אינו תהליך מכני, ולכן ככל שהחלק שביר או מורכב יותר, הופך התהליך למשתלם יותר מבחינה כלכלית, וזאת מפני שרק לעיתים נדירות ביותר נגרם נזק לפריטים. מעבר לגימור המבריק, המזכיר מראה של ציפוי כרום, יתרון נוסף של אלקטרופוליש הוא עמידות המוצר מפני חלודה. אלקטרופוליש מציב את הסטנדרט הגבוה ביותר בשוק לליטוש מתכות גם בכל הנוגע ליצירת פסיבציה שתשפר את העמידות בפני חלודה. מאות מבחנים שנערכו לפרטי נירוסטה קטנים הוכיחו כי אלקטרופוליש משפר משמעותית את עמידותם מפני זיהום וחלודה. כל העובדות מצביעות על כך שחברות המייצרות פרטי נירוסטה קטנים יכולות למצב עצמן בעמדת יתרון משמעותית מול חברות מתחרות באמצעות ליטוש המציב סטנדרטים חדשים לדרגת ניקיון, עמידות וברק בתעשייה.
אלקטרופוליש
פסיבציות תקניות, הסרת תחמוצות,
נקיונות מיוחדים, עיבוד כימי למתכות אנודייז לטיטניום, ליטוש אלקטרוכימי לפלדת אל-חלד, אלומיניום, נתכי נחושת וטיטניום. 
 
 לימת ליטוש מתכות בע”מ
 
קיבוץ גבעת חיים מאוחד  טלפון: 6167730 - 04  פקס: 6301304 - 04    דוא"ל: meir@limat.co.il